-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-008413-a
Газ нафтовий скраплений
Завершена
172 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
2461fed49f6b4d48b0c9a5689cfa8c2b
Внутрішній номер закупівлі:
29495772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-008413-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
172 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 14:28 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 14:28 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
18.06.2026 12:45 - 18.06.2026 13:08
Період кваліфікації:
18.06.2026 13:08 - 24.06.2026 11:17
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴172 620.00 Газ нафтовий скраплений