-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Оголошено тендер
172 620.00
UAH
Номер:
8ccd80846b2f4685813e9c90e360676c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-008662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
172 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Примітки:
Газ нафтовий скраплений
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.06.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума172 620.00 UAH