• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (монітори)

У цій документації всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва слід читати з виразом “або еквівалент”. У разі якщо ця документація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, таке посилання слід читати з виразом "або еквівалент".

Торги не відбулися

144 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 99246659fcee4b6090742be2987b0e34
Внутрішній номер закупівлі: 29494448
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-007091-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Цехмейструк Наталія Миколаївна 380976010391 tender.skoraja103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 13:32 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 13:32 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: 18.06.2026 11:44 - 18.06.2026 12:07
Період кваліфікації: 18.06.2026 12:07 - 29.06.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 000.00 ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (монітори)