• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (монітори)

Оголошено тендер

144 000.00 UAH
Номер: 8a4bd1d79b844e0c960678deb1395555
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-004211-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (монітори)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 10.06.2026 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис"Джерело фінансування закупівлі: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) "
Сума144 000.00 UAH