-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
IP-телефони Grandstream та IP АТС Grandstream
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-006094-a
Торги відмінено
260 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
73576e97f47c4b42b9c9fa6d09b4a7f5
Внутрішній номер закупівлі:
29493453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-006094-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 12:30 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 12:30 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
18.06.2026 11:12 - 18.06.2026 11:35
Період кваліфікації:
з 18.06.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ec7b65b9252845458693cedee2a50140
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Вирішено відмінити закупівлю відкриті торги з особливостями: IP-телефони Grandstream та IP АТС Grandstream за кодом ДК 021:2015- 32550000-3 Телефонне обладнання (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-006094-a) на підставі підпунктів 1 та 2 пункту 50 Особливостей, а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі робіт та неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
06.08.2026 14:51 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 14:51
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴260 000.00 IP-телефони Grandstream та IP АТС Grandstream