-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліки
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-004387-a
Торги не відбулися
34 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
8cc4f5ec33234dd195f45071e5f6713e
Внутрішній номер закупівлі:
29491746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-004387-a
Замовник:
КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34305426
-
Адреса:
90630, Україна, Закарпатська область, ЯСІНЯ, вулКоцюбинського буд.25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федащук Ганна Михайлівна +380684203893 oparan98@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 11:27 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 11:27 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 100.00 Ліки