• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ліки

Оголошено тендер

34 100.00 UAH
Номер: 7e1d2c1700784a7b9b94529b54809286
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-005233-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
Замовник: КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
Очікувана вартість: 34 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 10.06.2026 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НЗСУ
Сума34 100.00 UAH