-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-003190-a
Завершена
258 139.80
UAH з ПДВ
Номер:
da32d1dc3a8040cd8f9f37199cba31a7
Внутрішній номер закупівлі:
29490539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-003190-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гречанюк Сергій Олександрович 380432595281 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (номер закупівлі UA-2026-05-27-006235-а)через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
258 139.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.06.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, Прибудинкові території, міжквартальні проїзди, пішохідні проходи, які межують з житловим фондом ВМТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Контактна особа:
Міровський А.О. 380961940172
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Ціна пропозиції
258 139.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 10:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca7121d0f2c240a5ad37210ea97c748c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-10-003190-a-a1
Постачальник:
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Номер договору:
42
Сума договору:
258 139.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
215 116.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 09:00
Статус:
Підписаний