-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Оголошено тендер
258 139.80
UAH
Номер:
2f25a03add1c48549ed517fb1b0cc96e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-003472-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
258 139.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Примітки:
В зв'язку з тим, що закупівлю UA-2026-05-27-006235-a було відмінено через неподання жодної пропозиції, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови №1178 від 12.10.2022р, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.06.2026 10:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
В зв'язку з тим, що закупівлю UA-2026-05-27-006235-a було відмінено через неподання жодної пропозиції, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови №1178 від 12.10.2022р, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів
-
Дата публікації:
10.06.2026 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума258 139.80 UAH