-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт даху Гатянського закладу дошкільної освіти Берегівської міської ради Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014669-a
Завершена
2 887 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8e0b3baa0b340da8e06242995797c23
Внутрішній номер закупівлі:
29487138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014669-a
Замовник:
ГАТЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26394781
-
Адреса:
90231, Україна, Закарпатська область, Берегівський р-н, село Гать, ВУЛИЦЯ ДИТЯЧА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Теслевич Віолета 0504322103 hopehelyovigat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 887 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 21:43 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 21:43 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
24.06.2026 13:21 - 24.06.2026 13:44
Період кваліфікації:
24.06.2026 13:44 - 13.07.2026 16:17
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 887 000.00 Капітальний ремонт даху Гатянського закладу дошкільної освіти Берегівської міської ради Закарпатської області