-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-012325-a
Торги не відбулися
620 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
29d6c260b32043ba87e28b977a00d2de
Внутрішній номер закупівлі:
29484800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-012325-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район місто Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальяд Інна Олександрівна +380672785502 ekonomist.cpmsdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 20:31 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 20:31 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 000.00 Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область