-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Оголошено тендер
620 000.00
UAH
Номер:
a59de9ab6e3c450b965f635aaed62678
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-014325-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район місто Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район місто Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2026 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума620 000.00 UAH