-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Планшет
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-012081-a
Завершена
12 798.93
UAH з ПДВ
Номер:
d2e484ac5b634b00b18431ea9b8c89d8
Внутрішній номер закупівлі:
29484554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-012081-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384689
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Соборності, 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Василевська +380532522903 vasilevskaya@rada-poltava.gov.ua http://www.rada-poltava.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 798.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:04 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:04 - 17.06.2026 09:00
Аукціон:
18.06.2026 14:34 - 18.06.2026 14:57
Період кваліфікації:
18.06.2026 14:57 - 19.06.2026 10:54
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 798.93 Планшет