• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Планшет

Оголошено тендер

12 798.93 UAH
Номер: b0155e86816640a481895573a4a56b49
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-09-013418-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 12 798.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Планшет
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.06.2026 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Планшет
Код ДК 021:2015: 30213200-7 Планшетні комп’ютери
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума12 798.93 UAH