-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежні двері
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-009003-a
Торги не відбулися
14 110.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f3cc015d1b84c0c9b11bcbbd46896bf
Внутрішній номер закупівлі:
29481513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-009003-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 110.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 14:38 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 14:38 - 17.06.2026 09:00
Аукціон:
з 18.06.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 110.00 Протипожежні двері