-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежні двері
Оголошено тендер
14 110.00
UAH
Номер:
128dad1a5c5d42d18b31fc2578ab20cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-011172-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежні двері
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.06.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума14 110.00 UAH