• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба гофрована та ущільнююче кільце)

Завершена

34 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 001b62e74b434c3383cfb2b1b9faf99a
Внутрішній номер закупівлі: 29481041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-008540-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Боярка-Водоканал" Боярської міської ради
Контактна особа: Людмила Закревська +380675044963 zli85@ukr.net https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 14:22 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 14:22 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: 17.06.2026 15:09 - 17.06.2026 15:32
Період кваліфікації: 17.06.2026 15:32 - 19.06.2026 11:27
Період завантаження договору: 25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 500.00 труба гофрована та ущільнююче кільце