-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба гофрована та ущільнююче кільце)
Оголошено тендер
34 500.00
UAH
Номер:
0eb0fd6d150f4debb92299b99f805c3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-009270-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Боярка-Водоканал" Боярської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30687118
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Фастівський район, місто Боярка, ВУЛИЦЯ БІЛОГОРОДСЬКА, будинок 19-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Боярка-Водоканал" Боярської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30687118
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Фастівський район, місто Боярка, ВУЛИЦЯ БІЛОГОРОДСЬКА, будинок 19-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
34 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба гофрована та ущільнююче кільце)
Примітки:
труба гофрована - у кількості - 14 шт., - "Єдиний закупівельний словник", що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі -44163130-0 ; ущільнююче кільце -у кількості - 14 шт., - "Єдиний закупівельний словник", що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 44167000-8 ;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
09.06.2026 13:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба КОРСИС OD ПЕ 160 SN8 L-6000, (або еквівалент) - гофрована поліетиленова труба для безнапірних каналізаційних мереж двошарова з розтрубом довжиною – 6м
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Ущільнююче кільце КОРСИС ОD 160 MDS, (або еквівалент) - з високоякісної гуми (EPDM)
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 500.00 UAH