-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків: ДК 021:2015: 33164000-7 — Обладнання для лапароскопічних операцій (Світловод волоконно-оптичний високопотужний 4*2500мм – 1шт. (НК 024:2023: 35507 Кабель світловий оптоволоконний)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-008482-a
Завершена
9 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
f07f7fab33f847d6a8d2f2ae7ce1cd70
Внутрішній номер закупівлі:
29480987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-008482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-05-01-010961-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
9 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світловод волоконно-оптичний високопотужний 4*2500мм
×
-
НК 024:2023:
35507 Кабель світловий оптоволоконний
Кількість
1 штука
Період постачання
09.06.2026 - 30.06.2026
Місце постачання
39627, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Полтавський, буд.40
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИАМЕД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44480716
-
Контактна особа:
+380979698489
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Незалежної України будинок 53 офіс 51
Ціна пропозиції
9 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 14:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
95374aeb9dfe437e846ee9b5b6d27ea0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-09-008482-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИАМЕД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44480716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Незалежної України будинок 53 офіс 51
Номер договору:
182
Сума договору:
9 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 14:08
Статус:
Виконаний