-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків: ДК 021:2015: 33164000-7 — Обладнання для лапароскопічних операцій (Світловод волоконно-оптичний високопотужний 4*2500мм – 1шт. (НК 024:2023: 35507 Кабель світловий оптоволоконний)
Оголошено тендер
9 800.00
UAH
Номер:
17911f860b774c1db6e29a3379e5b800
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-010184-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків: ДК 021:2015: 33164000-7 — Обладнання для лапароскопічних операцій (Світловод волоконно-оптичний високопотужний 4*2500мм – 1шт. (НК 024:2023: 35507 Кабель світловий оптоволоконний)
Примітки:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги UA-2026-05-01-010961-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.06.2026 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Світловод волоконно-оптичний високопотужний 4*2500мм
×
-
НК 024:2023:
35507 Кабель світловий оптоволоконний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 800.00 UAH