-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-007575-a
Завершена
13 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
31c3e943ce0d4f8ab90f22636d5c296c
Внутрішній номер закупівлі:
29480077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-007575-a
Замовник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Кітіченко +380573415520 zakupivli@merefaotg.gov.ua https://merefaotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
13 320.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Манометри загального технічного призначення
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Газоаналізатори: СТРАЖ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕПАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32153373
-
Контактна особа:
+380954880800
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Мерефа ВУЛИЦЯ КУЛЬТУРИ будинок 1
Ціна пропозиції
13 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 13:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1602610297614477a00b1b43c8d6ccef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-09-007575-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕПАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32153373
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Мерефа ВУЛИЦЯ КУЛЬТУРИ будинок 1
Номер договору:
№ 249
Сума договору:
13 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 13:29
Статус:
Підписаний