-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Оголошено тендер
13 320.00
UAH
Номер:
daa9fe08fc7940f895bed829d80ac958
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-008841-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
13 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Примітки:
Закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2026 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяМерефа
Сума12 140.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяМерефа
Сума1 180.00 UAH