-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори (код НК: 031:2024 «Класифікатор медичних виробів»: W02070401 Лабораторні шейкери - Система для зберігання тромбоцитів (Інкубатор тромбоцитів з шейкером) з розміщенням не більше 10 контейнерів з тромбоконцентратом або еквівалент.)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-006402-a
Завершена
218 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b6d17d1027249e3a471098a4d1c1227
Внутрішній номер закупівлі:
29478922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-006402-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483316
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Шарапанюк +380507257950 likarnya11_s@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
218 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 12:43 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 12:43 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 12:51
Період кваліфікації:
17.06.2026 00:00 - 17.06.2026 09:21
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴218 160.00 ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори (код НК: 031:2024 «Класифікатор медичних виробів»: W02070401 Лабораторні шейкери - Система для зберігання тромбоцитів (Інкубатор тромбоцитів з шейкером) з розміщенням не більше 10 контейнерів з тромбоконцентратом або еквівалент.)