• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори (код НК: 031:2024 «Класифікатор медичних виробів»: W02070401 Лабораторні шейкери - Система для зберігання тромбоцитів (Інкубатор тромбоцитів з шейкером) з розміщенням не більше 10 контейнерів з тромбоконцентратом або еквівалент.)

Оголошено тендер

218 160.00 UAH
Номер: af00b45084eb40b4aebd068938ede29e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-09-007902-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради
Очікувана вартість: 218 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори (код НК: 031:2024 «Класифікатор медичних виробів»: W02070401 Лабораторні шейкери - Система для зберігання тромбоцитів (Інкубатор тромбоцитів з шейкером) з розміщенням не більше 10 контейнерів з тромбоконцентратом або еквівалент.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.06.2026 12:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описнсзу
Сума218 160.00 UAH