-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-003570-a
Завершена
1 006 960.34
UAH з ПДВ
Номер:
96fcde6cb82d4064937505cb9f675a70
Внутрішній номер закупівлі:
29476097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-003570-a
Замовник:
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04403444
-
Адреса:
31260, Україна, Хмельницька область, селище Наркевичі, вул. Незалежності, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Панасенко +380934349929 alinavasilina@ukr.net http://narkevycka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 006 960.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 10:58 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 10:58 - 19.06.2026 18:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:32
Період кваліфікації:
19.06.2026 18:00 - 22.06.2026 09:33
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 006 960.34 Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради