-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради
Оголошено тендер
1 006 960.34
UAH
Номер:
8b0597a79fbd496faff73816d51969de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-004201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04403444
-
Адреса:
31260, Україна, Хмельницька область, селище Наркевичі, вул. Незалежності, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04403444
-
Адреса:
31260, Україна, Хмельницька область, селище Наркевичі, вул. Незалежності, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 006 960.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №81 від 09.06.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2026 10:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяНаркевицька
Сума1 006 960.34 UAH