-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-002908-a
Завершена
23 285 806.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b928b2d2d334b3c966807e25c4a3de5
Внутрішній номер закупівлі:
29475448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-002908-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гундяк Василь Романович +380342594336 Upovn.Osoba.Zakup@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
23 285 806.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 11:22 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 11:22 - 24.06.2026 08:00
Аукціон:
з 25.06.2026 11:39
Період кваліфікації:
24.06.2026 08:00 - 25.06.2026 10:09
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 285 806.00 Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)