-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
Оголошено тендер
23 285 806.00
UAH
Номер:
d43265c674fe434b874db1e988c13a90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-003232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 285 806.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
09.06.2026 10:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 285 806.00 UAH