-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-002858-a
Торги не відбулися
163 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
c9695eaacfa949d88c8852200ef2bc37
Внутрішній номер закупівлі:
29475379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-002858-a
Замовник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександра Гарасюк +0674263540 oleksandragarasyuk@ukr.net http://rivneteploenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 10:35 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 10:35 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 640.00 Шини для транспортних засобів