-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів
Оголошено тендер
163 640.00
UAH
Номер:
679f01d38bbf4dc4af9ce38e313a1ad6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-003400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
163 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для транспортних засобів
Примітки:
Зміни до річного плану 2026 (відповідний код - 34352000-9 - Шини для транспортних засобів великої тоннажності)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
09.06.2026 10:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума163 640.00 UAH