-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект приладів для вимірювання, які складаються з рівнемірів-лічильників для світлих нафтопродуктів
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-001995-a
Завершена
4 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2cbb285d84274200b6cc940a0fe3268d
Внутрішній номер закупівлі:
29474525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-001995-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Рекорд" Державного агенства резерву України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельницька Людмила Петрівна 380412260430 kombinat@rekord.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 10:21 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 10:21 - 17.06.2026 09:00
Аукціон:
з 18.06.2026 12:33
Період кваліфікації:
17.06.2026 09:00 - 22.06.2026 09:59
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500 000.00 Комплект приладів для вимірювання, які складаються з рівнемірів-лічильників для світлих нафтопродуктів