-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект приладів для вимірювання, які складаються з рівнемірів-лічильників для світлих нафтопродуктів
Оголошено тендер
4 500 000.00
UAH
Номер:
fbb342f684ee48b6b84f53be608f9ce1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-03-009434-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Комбінат "Рекорд" Державного агенства резерву України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, будинок 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Рекорд" Державного агенства резерву України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, будинок 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект приладів для вимірювання, які складаються з рівнемірів-лічильників для світлих нафтопродуктів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
03.06.2026 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 500 000.00 UAH