-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область (ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012629-a
Розмір бюджетних призначень на 2026 рік складає 26 100 000.00 гривень.
Завершена
40 696 783.00
UAH з ПДВ
Номер:
cfe83198360042958319d461d82557a0
Внутрішній номер закупівлі:
29471226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-012629-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гмиря Віта Володимирівна +380462677104 ukb_ead3@cg.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
40 696 783.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 17:13 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 17:13 - 23.06.2026 12:00
Аукціон:
з 24.06.2026 11:08
Період кваліфікації:
23.06.2026 12:00 - 29.06.2026 10:05
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 696 783.00 Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область