-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-011036-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bfa955497dcf459f9b5e11027086e45a
Внутрішній номер закупівлі:
29469626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-011036-a
Замовник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Родителева Юлія +380567494140 taromuprav@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-majnom-kolishnogo-selischa-miskogo-tipu-taromske-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 16:04 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 16:04 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
16.06.2026 15:36 - 16.06.2026 16:17
Період кваліфікації:
16.06.2026 16:17 - 18.06.2026 13:29
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра