-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
0017ba2ad5f746fbab459f388f1ff7f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-08-009479-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.06.2026 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума700 000.00 UAH