-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Підрядні роботи на об'єкті "Будівництво кладовища на вул. Григорія Сковороди, м.Жовті Води, Кам'янського району, Дніпропетровської області"
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-010787-a
Торги відмінено
18 745 945.20
UAH з ПДВ
Номер:
42b114b7f38b40178eb147df6bc0a2b7
Внутрішній номер закупівлі:
29469387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-010787-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36916734
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, бульвар Свободи 56/128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради +380665258959, +380970766875 z.vodypr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
18 745 945.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 15:56 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 15:56 - 23.06.2026 16:00
Аукціон:
з 24.06.2026 15:09
Період кваліфікації:
з 23.06.2026 16:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0845c0dffe064bc9aee11ffeea11dc62
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Тендерна документація до Закупівлі були сформовані Замовником відповідно до вимог Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 (далі — Настанова), чинних на момент оприлюднення оголошення.
16.06.2026 року набрали чинності зміни №6 до Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджені наказом Міністерства розвитку громад та територій України №281 від 01.11.2021 року «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» (далі Настанова). Зазначеними змінами №6, зокрема, виключено пункт 5.34 Настанови. У зв'язку з цим укладання договору про закупівлю за результатами даної процедури на умовах, сформованих до набрання чинності змінами № 6, створює ризики порушення вимог кошторисного законодавства, загрози завищення вартості будівництва, а також неефективного та неекономного використання бюджетних коштів.
Враховуючи вищезазначене, існує необхідність приведення умов тендерної документації в частині порядку формування договірної ціни у відповідність до вимог чинної редакції Настанови.
Оскільки процедура закупівлі перебуває на етапі, де внесення змін до тендерної документації є неможливим, виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель та кошторисного нормування не можуть бути усунені або виправлені.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
22.07.2026 15:07 - 02.08.2026 00:00
Дата опублікування:
22.07.2026 15:07
Дата виконання:
02.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴18 745 945.20 Підрядні роботи на об'єкті "Будівництво кладовища на вул. Григорія Сковороди, м.Жовті Води, Кам'янського району, Дніпропетровської області"