-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-008577-a
Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ede018c8c8074b81b85876ae7b90779a
Внутрішній номер закупівлі:
29467198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-008577-a
Замовник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Толкан +380442027110 olena.tolkan@kmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:52 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:52 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 11:47
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 17.06.2026 12:28
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Персональні комп’ютери (Моноблоки)