• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп’ютери (Моноблоки)

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: 57f3fb64641240de9798067815fe2a22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-08-010001-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Примітки: Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.06.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп’ютери (Моноблоки)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума900 000.00 UAH