• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування електронавантажувача ТСМ в м. Харкові - 50110000-9

Місце надання послуг: м. Харків. Національний банк протягом 1 (одного) робочого дня з дати підписання Договору уповноваженими особами Сторін повідомляє Контрагенту конкретну адресу об’єкта шляхом надсилання листа на офіційну електронну пошту Контрагента. Перелік технологічного транспортного засобу (навантажувача), який підлягає технічному обслуговуванню (далі – обладнання або електронавантажувач ТСМ), періодичність надання послуг з профілактичного технічного обслуговування електронавантажувача ТСМ, регламент профілактичного технічного обслуговування електронавантажувача ТСМ зазначено у Додатку 2 до тендерної документації “Опис та обсяг послуг”. Строк надання послуг: 12 календарних місяців з дати підписання Договору уповноваженими особами Сторін, але не раніше ніж 01.10.2026. Контактні особи: – з технічних питань: Максим КАТЕРЕНЧУК, головний фахівець господарського відділу управління господарського забезпечення Департаменту забезпечення діяльності Національного банку України, телефон: (099) 611-34-74; (097) 942-55-30, електронна адреса: Maksym.Katerenchuk@bank.gov.ua – з організаційних питань: Катерина СПІВАК, старший менеджер управління публічних закупівель Департаменту закупівель, телефон: (050) 313-45-94, електронна адреса: Kateryna.Spivak@bank.gov.ua

Торги не відбулися

117 829.00 UAH з ПДВ
Номер: d16b17dc85c449e4a14eb3ea376d9778
Внутрішній номер закупівлі: 29465860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-007235-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Катерина Співак +380442540108, +380503134594 kateryna.spivak@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 117 829.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 14:09 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 14:09 - 23.06.2026 11:00
Аукціон: з 24.06.2026 12:19
Період кваліфікації: 23.06.2026 11:00 - 30.06.2026 17:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 829.00 Технічне обслуговування електронавантажувача ТСМ в м. Харкові - 50110000-9