• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування електронавантажувача ТСМ в м. Харкові - 50110000-9

Оголошено тендер

117 829.00 UAH
Номер: ffb7eacd45e248f583ad20498c2b2a11
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-30-008298-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний Банк України
Замовник: Національний Банк України
Очікувана вартість: 117 829.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування електронавантажувача ТСМ в м. Харкові - 50110000-9
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 30.12.2025 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума117 829.00 UAH