-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-005436-a
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Торги не відбулися
5 263 825.00
UAH з ПДВ
Номер:
a15438f3242b49548841d89c321be3de
Внутрішній номер закупівлі:
29464089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-005436-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 263 825.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 12:42 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 12:42 - 16.06.2026 12:43
Аукціон:
з 17.06.2026 14:20
Період кваліфікації:
16.06.2026 12:43 - 22.06.2026 17:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 263 825.00 Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.