• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.

Оголошено тендер

5 263 825.00 UAH
Номер: fc41bbcec7b94acf82ce6ab4b67d3fb2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-08-006877-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 5 263 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Примітки: Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 08.06.2026 12:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Асферична інтраокулярна лінза
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 штука
Період постачання до 31.12.2026
Гідрофільна інтраокулярна лінза (ГІОЛ)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 200 штука
Період постачання до 31.12.2026
Комплект EASYSYS для високого вакууму для R-Evolution або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 300 штука
Період постачання до 31.12.2026
Картридж C системи Monarch III або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Віскоеластичний розчин метилцелюлози, 2мл, 2,0%
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Віскоеластичний розчин гіалуронату натрію, 3%, 2мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Ніж для парацентеза безпечний, 1.2мм, 45 град.
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Ніж-кератом безпечний, 2,4мм, 45град, з подвійною заточкою
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Розчин для іригації ока, 500 мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 350 штука
Період постачання до 31.12.2026
Комплект інфузійний для контрольованої іригації
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Офтальмологічний барвник, 1 мл, 0,6%, флакон
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 200 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 263 825.00 UAH