-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електророзподільні кабелі
Тендер Prozorro UA-2026-06-06-000051-a
Торги не відбулися
7 161 095.67
UAH з ПДВ
Номер:
17f59850b1874752ae171859a0de5b68
Внутрішній номер закупівлі:
29457591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-06-000051-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 161 095.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2026 08:14 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2026 08:14 - 15.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 12:23 - 15.06.2026 12:46
Період кваліфікації:
15.06.2026 12:46 - 19.06.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 161 095.67 Електророзподільні кабелі