• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електророзподільні кабелі

Оголошено тендер

7 161 095.67 UAH
Номер: 703dd86b3f6b412587900fbc6dd3f1fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-06-000059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 7 161 095.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електророзподільні кабелі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування: 06.06.2026 08:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 161 095.67 UAH