• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги на цілодобове спостереження та обслуговування систем пожежної сигналізації на Об’єктах Замовника

Відповідно до п.п.5 (3) п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб`єктом господарювання договір про закупівлю може бути укладено без застосування порядку проведення відкритих торгів. ГУНП в Миколаївській області віднесено до об`єктів, які згідно постанови Кабінету Міністрів від 12.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об`єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах. На території Миколаївської області суб`єктом охоронної діяльності, якій відповідає усім вимогам щодо надійної охорони приміщень ГУНП в Миколаївській області є Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Завершена

4 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 78b61ed2daba4760bb79a8e7177e5b60
Внутрішній номер закупівлі: 29456416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011609-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Контактна особа: Ілона Кривуля +380512531954 vasilina9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 900.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги на цілодобове спостереження та обслуговування систем пожежної сигналізації на Об’єктах Замовника: Управління кримінального аналізу ГУНП в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 10-12
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 7 місяць
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ціна пропозиції 4 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2026 16:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 76cb94c543e9475ab9db92e69daaaa38
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-05-011609-a-a1
Постачальник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Номер договору: 806/34/14-2026
Сума договору: 4 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.06.2026 16:32
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 806 УКА.PDF