• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги на цілодобове спостереження та обслуговування систем пожежної сигналізації на Об’єктах Замовника

Відповідно до п.п.5 (3) п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб`єктом господарювання договір про закупівлю може бути укладено без застосування порядку проведення відкритих торгів. ГУНП в Миколаївській області віднесено до об`єктів, які згідно постанови Кабінету Міністрів від 12.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об`єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах. На території Миколаївської області суб`єктом охоронної діяльності, якій відповідає усім вимогам щодо надійної охорони приміщень ГУНП в Миколаївській області є Управління поліції охорони в Миколаївській області.

4 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 76cb94c543e9475ab9db92e69daaaa38
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-05-011609-a-a1
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Постачальник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Відповідно до п.п.5 (3) п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб`єктом господарювання договір про закупівлю може бути укладено без застосування порядку проведення відкритих торгів. ГУНП в Миколаївській області віднесено до об`єктів, які згідно постанови Кабінету Міністрів від 12.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об`єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах. На території Миколаївської області суб`єктом охоронної діяльності, якій відповідає усім вимогам щодо надійної охорони приміщень ГУНП в Миколаївській області є Управління поліції охорони в Миколаївській області.
Номер договору: 806/34/14-2026
Дата підписання: 03.06.2026 16:32
Період дії договору: 01.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 4 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 816.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги на цілодобове спостереження та обслуговування систем пожежної сигналізації на Об’єктах Замовника: Управління кримінального аналізу ГУНП в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 10-12
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 7 місяць
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації