-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт коридору Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-009876-a
Завершена
299 982.00
UAH з ПДВ
Номер:
238cde53b1df47c390ca97cb6ff66bcf
Внутрішній номер закупівлі:
29454679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-009876-a
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анциферова Марія Володимирівна +380322333316 lszsh44@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 982.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 16:14 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 16:14 - 13.06.2026 00:00
Аукціон:
з 15.06.2026 15:43
Період кваліфікації:
13.06.2026 00:00 - 15.06.2026 14:50
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 982.00 Поточний ремонт коридору Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)