-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт коридору Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
299 982.00
UAH
Номер:
a15bb19b08c7499daeba85465ccd9999
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-017744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 982.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт коридору Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.06.2026 18:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт коридору Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1(Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума299 982.00 UAH