• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна»)

Торги не відбулися

4 600 000.00 UAH без ПДВ
Номер: db4a8f566cf540eaaddba9edc68811a0
Внутрішній номер закупівлі: 29453382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-008577-a   
Замовник: Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна"
Контактна особа: Аліна Косенко +380961808625 2hospst@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 600 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 14:23 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 14:23 - 15.06.2026 08:00
Аукціон: 16.06.2026 11:53 - 16.06.2026 12:22
Період кваліфікації: 16.06.2026 12:22 - 27.07.2026 13:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 600 000.00 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна»)