• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»

З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій учасник, незалежно від його форми оподаткування, при подачі тендерної пропозиції вносить в електронну систему закупівель інформацію про ціну пропозиції без урахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який зареєстрований в Україні як платник податку на додану вартість, сума ПДВ, розрахована згідно вимог законодавства України, буде нараховуватись на суму пропозиції переможця процедури закупівлі та зазначатись в договорі про закупівлю.

Завершена

950 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5be2e54066fb49c99ef5ec2000b5d9de
Внутрішній номер закупівлі: 29452375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-007571-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Аніськина Жанна Eдуардівна 380993065707 zhanna.aniskyna@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 13:44 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 13:44 - 13.06.2026 00:00
Аукціон: 15.06.2026 13:30 - 15.06.2026 13:59
Період кваліфікації: 15.06.2026 13:59 - 17.06.2026 11:22
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴950 000.00 Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»